Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki telefon kupić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki telefon kupić?

    Jak sobie nie zapomnę to się zjawie ...... weźcie który ze sobą miernik SWR

  • #2
    Jaki telefon kupić?

    Na rynku telefonów komórkowych z tego co widzę wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie.

    W tej chwili posiadam Samsunga Galaxy GT-I5500 czyli chyba najprostszy model tego producenta z androidem na pokładzie. Niestety, jakoś coraz bardziej męczę się z ekranem dotykowym tak więc jestem obecnie na etapie poszukiwania telefonu komórkowego dla siebie.

    Moje wymagania:
    - klawiatura klasyczna
    - telefon w klasycznej obudowie (nie rozsuwana i nie dotykowa)
    - jak najdłużej działająca bateria
    - aparat minimum 2Mpix
    - dobrze byłoby gdyby miał WiFi (choć to nie konieczne)

    Używam telefonu przede wszystkim do dzwonienia. Raz na 2 tygodnie napiszę SMSa, raz na miesiąc zrobię zdjęcie. WiFi przydatne byłoby do testów sieci bezprzewodowej.

    Czy możecie mi coś polecić w niskiej cenie?
    Freshtimers.pl, czyli mój mały fanpage z samochodami na wielkim Facebooku

    https://www.facebook.com/Freshtimers

    Komentarz


    • #3
      w takim razie Nokia E52

      Komentarz


      • #4
        Ja Ci mogę polecić Nokię E52. Spełnia wszystkie Twoje wymagania, tylko nie wiem jak z ceną. Bateria w tym telefonie działa naprawdę przyzwoicie długo, jest WiFi i GPS.

        [ Dodano: Nie 27 Maj, 12 18:21 ]
        Mr0czny, ubiegłeś mnie
        1.9 TDi ASV - seria, Φ 5,5l/100km

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Sarrazin
          Ja Ci mogę polecić Nokię E52. Spełnia wszystkie Twoje wymagania, tylko nie wiem jak z ceną. Bateria w tym telefonie działa naprawdę przyzwoicie długo, jest WiFi i GPS.

          [ Dodano: Nie 27 Maj, 12 18:21 ]
          Mr0czny, ubiegłeś mnie
          Widzę tylko, że jest problem kupić taki telefon nowy z pełną gwarancją producenta oraz na fakturę VAT w Warszawie (nie wierzę w przesyłki)
          Freshtimers.pl, czyli mój mały fanpage z samochodami na wielkim Facebooku

          https://www.facebook.com/Freshtimers

          Komentarz


          • #6
            problem ?

            Link

            taniej by było jakbys nie potrzebował fvat

            Komentarz


            • #7
              ja mam e52
              nawet fajnie, ale:
              słaby głośnik (teraz już drugi raz mi padł czyli brzęczy jak się gada, na allegro parę groszy, wymiana łatwa)
              słaba obudowa przednia
              i...
              bywa że strasznie długo zapisuje zdjęcie/film
              nie wiem czy to wina karty czy co, defragmentacja pomaga
              bywa że jest kiepsko, robię off/on i jest ok
              więc nie wiem o co kaman :lol:
              bateria bardzo przyzwoicie
              ładuje średnio raz na tydzień, wifi w domu co 30min (poczta), BT czasami, 3G off (ten tydzień akurat miałem bo nowy soft instalowałem i nie wyłączyłem i sporo skraca baterię), rozmawiam bardzo mało, trochę sms

              Komentarz


              • #8
                A może warto zainteresować się jednym telefonem z tych dwóch?

                Samsung B2710
                Link

                Samsung C3350
                Link
                Freshtimers.pl, czyli mój mały fanpage z samochodami na wielkim Facebooku

                https://www.facebook.com/Freshtimers

                Komentarz


                • #9
                  Ja od siebie mogę polecić Nokię C2-01. Przeżyłem już kilka smartfonów, dotykówek itp ale ten telefon mi po prostu pasuje bo miałem dosyć rozbudowanej techniki w telefonie, której nie używałem a powodowała konieczność codziennego ładowania. Polecana Nokia ma wszystko co jest mi potrzebne: można rozmawiać, wysłać SMS i zrobić jakieś zdjęcie aparatem 3.2. Dodatkowo ma czytnik kart i gniazdo jack 3,5 więc mogę sobie na spokojnie AUX-a w aucie podłączyć, mogłaby mieć wifi ale jakoś się przyzwyczaiłem, że go niema. Bateria trzyma 5-7 dni zależnie od sposobu używania. Zapłaciłem za nią w październiku 299zł w Media Markt także spokojnie mógłbyś kupić bez przesyłek z allegro i z fakturą, teraz może już jest tańsza
                  Tak to wygląda: Link

                  Komentarz


                  • #10
                    bardzo mi się podobuje e 52 - Nokia zawsze była na poziome. Najważniejszy dla mnie czas działania baterii
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez ruwado
                      bardzo mi się podobuje e 52 - Nokia zawsze była na poziome.
                      Do czasu, aż wypuścili lipne e 52 ze zwaloną pamięcią. Niestety, ale dzisiejsza nokia niewiela ma wspólnego z tą z przed kilku lat.
                      Zobacz stronę mojego dziecka - podziel się 1% - http://piotrzwolinski.pl/
                      O II Tour Combi 1.6
                      Mitsu Carisma 4G93 GDI

                      Komentarz


                      • #12
                        klekocix, jakbyś się zdecydował jednak na ekran dotykowy to mam nokie N8 (na gwarancji) na sprzedanie
                        Best ET = 13.666
                        Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                        PerfectService by DGW

                        http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                        Komentarz


                        • #13
                          Ostatnio zakupiłem nokie lumię 800 i nawet to fajnie chodzi, przede wszytkim sie nie wiesza, zdjęcia jak i filmy robi dobre, na razie jestem zadowolony :wink:
                          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                          Komentarz


                          • #14
                            piramida, przekonales sie do windowsa phone i samego interfejsu metro? Mnie to odrzuca, z kazdym projektem ktory musze zrobic na WP7 coraz bardziej :P O ile same telefony sa fajne pod wzgleden technicznym, system dziala szybko to jednak osobiscie pozostane przy modzonych Androidach...

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez PieTrzaK
                              piramida, przekonales sie do windowsa phone i samego interfejsu metro? Mnie to odrzuca, z kazdym projektem ktory musze zrobic na WP7 coraz bardziej :P O ile same telefony sa fajne pod wzgleden technicznym, system dziala szybko to jednak osobiscie pozostane przy modzonych Androidach...
                              nie przeszkadza mi windows ponieważ telefonu uzywam głównie do rozmów i robienia zdjęć tudzież krótkich filmików, dla mnie najwazniejsza rzeczą w telefonie musi byc to żeby mnie nie wqrwiał i sie nie wieszał, nokia jak na razie mnie jeszcze nie wyprowadziła z równowagi :szeroki_usmiech
                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                              Komentarz


                              • #16
                                Dlaczego nie chcesz telefonu (smartfona) z Andkiem? Ja wcześniej miałem Samsunga Omnie i mówiłem że nigdy więcej dotykowych. Tak jak Ty szukałem klasycznego fona ale żaden do mnie nie przemawiał. Złamałem się i wziąłem Samsunga SGS+. Nie żałuję! W porównaniu z Omnią to niebo a ziemia. SGS+ nie zamieniłbym na e52 nad którą myślałem i nawet przez kilka dni się bawiłem.
                                OIII 1.2 TSI 105 KM

                                Komentarz


                                • #17
                                  Omnia miala kijowe dotyki, dopiero po jakims czasie mozna bylo dostac "lepsze" fabryczne. Swoja Omnie dalej trzymam dla Automapy

                                  Ze smartfonami jest jeden podstawowy problem. Bateria. Kolega szuka jak najdluzej dzialajacej.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Jeżeli komuś zależy na baterii to polecam: e52 lub 6310i
                                    Wszystkie telefony z Androidem szybko padają.
                                    Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      klekocix, nokia E52: bateria trzyma ponad tydzień, bezpłatna nawigacja, ma co trzeba mieć i po problemie

                                      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        lukas_jg, Tylko kup 6310i w dobrym stanie, większość to składaki Ja tego modelu używałem do zeszłego roku nie ma nic lepszego do dzwonienia, a i zestaw bluetooth z e51 działa bez problemu
                                        .

                                        Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

                                        Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Hej.Jaki telefon kupic do przegladania i rozmow na OCP.Fajnie jakby mial jeszcze dobry aparat fot. Teraz mam Nokie E51 ,ale aparat marny a internet na tym przegladac to nieporozumienie,jak dla mnie.
                                          Kondziu

                                          OCP

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez lu5asz
                                            Hej.Jaki telefon kupic do przegladania i rozmow na OCP.Fajnie jakby mial jeszcze dobry aparat fot. Teraz mam Nokie E51 ,ale aparat marny a internet na tym przegladac to nieporozumienie,jak dla mnie.
                                            iPhone
                                            O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez loru
                                              Zamieszczone przez lu5asz
                                              Hej.Jaki telefon kupic do przegladania i rozmow na OCP.Fajnie jakby mial jeszcze dobry aparat fot. Teraz mam Nokie E51 ,ale aparat marny a internet na tym przegladac to nieporozumienie,jak dla mnie.
                                              iPhone
                                              Mialem iphona 3g ale jakos mi nie podpasowal.Jakbym teraz mial kupowac to pewnie bylby to 4GS,ale 2500zl za telefon nie dam :P
                                              Kondziu

                                              OCP

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez lu5asz
                                                Mialem iphona 3g ale jakos mi nie podpasowal.Jakbym teraz mial kupowac to pewnie bylby to 4GS,ale 2500zl za telefon nie dam :P
                                                3 to faktycznie padlina była, obecnie mam 4 i to już działa sprawnie, co do ceny to się nie wypowiadam ,mam służbowy
                                                O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  ja mam E52 i generalnie jestem zadowolony....moim priorytetem był jakiś w miarę aparat i GPS....zebym nie musiał kupować navi :wink: Mój model troszkę się wiesza i nie wiem czym jest to spowodowane....zdjęć nie mam za dużo bo ost,. porobiłem porządki a mimo to czasami się wiesza :shock: U mnie nowa umowa będzie jakoś w sierpniu i już mam ból głowy co wezmę bo odbycham się rekami i nogami od dotykowych :evil:
                                                  nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X